Osiągnięcia aktualne

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019

OLIMPIADA

ETAP I

ETAP II

ETAP III

OPIEKUN

XLVIII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

8 osób

Martyna Matyszkiewicz, 2b1
Aleksandra Faryś, 2b2
Iwona Anderko, 3b2
Jan Słupski, 3b1

Aleksandra Faryś
Jan Słupski

mgr J. Koloch

LXV OLIMPIADA CHEMICZNA

 

Kacper Pająk, 1b2
Jakub Szymanowski, 1c
Patryk Kaźmierczak, 2b2

Wiktor Rybicki, 3b1
Michał Copija, 3b2

 

 

mgr M. Gałkiewicz

 

mgr G. Żak

LXVIII OLIMPIADA FIZYCZNA

 

 

 

 

XLV OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

28 osób

Natalia Czapla, 1a
Wiktor Szafraniec, 1a
Błażej Ulman,1b1
Jakub Ptaszny, 1c
Julia Tulin, 1e
Piotr Abramek, 1e
Magda Dziuba, 2e
Aleksandra Kierońska, 2e
Małgorzata Kopydłowska, 2e
Jakub Niemiec, 2e
Kinga Rajczykowska, 2e
Stanisław Kopyta, 3b1
Kamil Stefański, 3e
Wojciech Haska 3e

 

 

XLV OLIMPIADA HISTORYCZNA

7 osób

Paweł Wiese, 3d
Tomasz Hereda, 3d
Wiktoria Dziuba 3d
Franciszek Leśniak 2d
Łukasz Dusiel 1b2

Tomasz Hereda, 3d

dr E. Chorąży

XLIX OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Zofia Zarebska, 3c

Zofia Zarebska

 

mgr M. Hegenbarth

XLIII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Katarzyna Srokosz 2d
Jakub Mękal 2b2

 

 

XLII OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

13 osób

Paulina Matlak, 2b2
Oliwia Matras, 2b2
Claire Bongage, 2b2
Natalia Matuszczyk, 1e
Aleksandra Wójcik, 1
Aleksandra Czuk, 1b1
Julia Czarnecka, 1b2
Martyna Kania, 1b1

 

mgr M. Galińska

XLII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

8 osób

Etap pisemny:
Sarach Duk, 3b2
Viktoria Rzymełka, 2a
Lea Satala, 2a
Natalia Twardowska, 1a
Mateusz Mik 1e

Etap ustny:
Sarach Duk, 3b2
Viktoria Rzymełka 2a
Lea Satala, 2a
Natalia Twardowska 1a

 

mgr A. Niewczas

L OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Anita Samojłowa, 3b1
Konstantin Baltin, 2b1
Aleksandra Kośla, 1e

Anita Samojłowa
Konstantin Baltin
Aleksandra Kośla

 

 

LXX OLIMPIADA MATEMATYCZNA

 

Kacper Kingsford, 3c

 

mgr B. Spyra

XVII OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

 

Wojciech Mękal, 2b1
Dominik Rendchen, 2c
Andrzej Sołtysik, 2c
Jacek Śliwiński, 2d
Marek Urynowicz, 3a
Wojciech Haska, 3e

 

 

XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

11osób

Wojciech Kubisz, 2c
Łukasz Adamski, 3a

 

mgr O. Bytniewska

XIV OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

16 osób

Marta Stypa, 3e
Tomasz Hadziński, 3e
Patryk Kubieniec, 3e
Zuzanna Borowska, 2a
Michalina Mitka, 1e
Maciej Grettka, 1e
Mateusz Mik, 1e
Szymon Rząsa 1e

 

mgr O. Bytniewska

LX OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

16 osób

Katarzyna Kwiecień, 3d
Jacek Śliwiński, 2d
Piotr Mendel, 2d
Kacper Stepaniak, 3d

Jacek Śliwiński, 2d
Piotr Mendel, 2d

mgr E. Koclejda
mgr M. Wieczorek

XXXIV OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

 

Szymon Szczotka, 2b2
Wiktor Rybicki, 3b1
Jan Słupski 3b1

 

 

XXXI OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Kinga Baran, 1b2
Kaja Noworzyń, 1b2
Klaudia Świerczyna, 1b2
Oliwier Sojda, 1e

Kinga Baran
Kaja Noworzyń
Klaudia Świerczyna
Oliwier Sojda

 

mgr A. Górska

III OLIMPIADA STATYSTYCZNA

Jakub Kwaśniak, 1a
Jakub Wróbel, 3a
Wojciech Haska 3e

Jakub Kwaśniak
Jakub Wróbel
Wojciech Haska

Wojciech Haska

mgr A. Mazur

IX OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE

9 osób

Zuzanna Uchnast, 1d
Laura Pyka, 1d

Katarzyna Górska 2d
Zuzanna Kornacka 2d

 

mgr Ł. Durczyński

 

mgr M. Wieczorek

 

XXI OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

17 osób

Katarzyna Kwiecień, 3d
Zuzanna Kornacka, 2d
Ewa Misiaszek, 2d
Katarzyna Górska 2d

Katarzyna Kwiecień

mgr M. Wieczorek

III OLIMPIADA WIEDZY O FILMIE I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ

 

Arkadiusz Koziorowski, 2c

Arkadiusz Koziorowski

 

 

XXIII OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

 

 

 

 

XXVII OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA PCK

 

 

 

 

III OLIMPIADA CYFROWA

 

 

Ireneusz Kosek

 

 

III OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

 

 

Michalina Komandera
Michał Malata

 

 

OLIMPIADA ZNAJOMOŚCI AFRYKI

 

Błażej Ulman, 1b2
Małgorzata Kopydłowska, 2e
Wojciech Haska, 3e

 

 

mgr O. Bytniewska

XLIII OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

Kinga Baran, 1b2
Jerzy Spyra, 1a
Weronika Bochenek, 1d
Joanna Jarosz 1c
Mateusz Dębski 2c

 

 

mgr P. Leśniewski

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2018/2019

Lista do zobaczenia tutaj.

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2017/2018

OLIMPIADA

ETAP I

ETAP II

ETAP III

OPIEKUN

XLVII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Iwona Jabłońska, 3b2
Jerzy Smandek, 3b2
Magdalena Justyniarska, 3b1
Wiktoria Zasada, 3b1
Jan Słupski, 2b1

Iwona Jabłońska
Jerzy Smandek
Magdalena Justyniarska
Wiktoria Zasada
Jan Słupski

Magdalena Justyniarska
laureatka

Iwona Jabłońska
finalistka

Jerzy Smandek
finalista

mgr J. Koloch

LXIV OLIMPIADA CHEMICZNA

Aleksandra Złotowska, 3b2
Jerzy Smandek, 3b2
Piotr Lewandowski, 3b2
Wiktor Rybicki, 2b1

Łukasz Łazarkiewicz, 2b2
Michał Copija, 2b2
Julia Pakuła, 1b1

Aleksandra Złotowska
Jerzy Smandek
Piotr Lewandowski
Wiktor Rybicki

Michał Copija

Piotr Lewandowski
laureat

mgr M. Gałkiewicz

mgr G. Żak

LXVII OLIMPIADA FIZYCZNA

Mateusz Głuch, 3c

Mateusz Głuch  

 

mgr M. Turek

XLIV OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

10 osób

Stanisław Kopyta, 2b1
Wojciech Haska, 2e
Monika Piekorz, 2b2
Kamil Stefański, 2e
Przemysław Mazur, 3e
Weronika Szota, 3e

Natalia Dziuk, 1e
Kinga Rajczykowska, 1e

Przemysław Mazur
laureat

Wojciech Haska
finalista

mgr O. Bytniewska

 

mgr D. Bruździńska

XLIV OLIMPIADA HISTORYCZNA

9 osób

Paweł Wiese, 2d
Tomasz Hereda, 2d
Tomasz Maroszczuk, 3b1

Katarzyna Srokosz, 1d
Jakub Radomski, 1d

Agnieszka Arcisz, 3d

 

Etap ustny:
Paweł Wiese, 2d
Tomasz Hereda, 2d
Tomasz Maroszczuk, 3b1

 

 

dr E.Chorąży

 

mgr M. Wieczorek

mgr Ł. Durczyński

XLVIII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Katarzyna Bielecka, 3d
Julia Szkaradek, 3d

Wojciech Ćwikowski, 1d
Eryk Niedziedzki, 1d

Katarzyna Bielecka
Julia Szkaradek

Wojciech Ćwikowski
Eryk Niedziedzki

Katarzyna Bielecka
finalistka

mgr A. Górska
 

mgr M. Pleszak

XLII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Maciej Pluskiewicz, 1d
Franciszek Latusek, 2a
Marek Urynowicz, 2a
Jan Klus, 3d

Maja Lach, 3a
Zuzanna Wróbel, 1a

Maciej Pluskiewicz
Franciszek Latusek
Marek Urynowicz
Jan Klus

Maja Lach
Zuzanna Wróbel

Etap ustny:
Maciej Pluskiewicz
Franciszek Latusek
Marek Urynowicz
Jan Klus
Maja Lach
Zuzanna Wróbel,1a

 

mgr D. Nowak

 

mgr I. Kuźnicka

XLI OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

10 osób

Paulina Matlak, 1b2
Oliwia Matras, 1b2
Elżbieta Michalewska, 1e
Klaudia Marcinkiewicz, 3b1
Aleksandra Sobolewska, 3d

Aleksandra Włodarczyk, 2a
Aleksandra Zawadzka, 2a

Aleksandra Zawadzka
finalistka

mgr M. Galińska

 

mgr M. Fordham

XLI OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Sarach Duk, 2b2
Viktoria Rzymełka, 1a
Lea Satala, 1a
Heidi Stalska, 1b1

Sarach Duk
Viktoria Rzymełka
Lea Satala
Heidi Stalska

 

mgr A. Niewczas

XLIX OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Konstantin Baltin, 1b1
Dmytro Moskalenko, 1b1
Anita Samojłowa, 2b1

Konstantin Baltin
Dmytro Moskalenko
Anita Samojłowa

 

mgr A. Nowak-Gomułka

LXIX OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Kacper Kingsford, 2c
Maria Pająk, 3c

Mateusz Głuch, 3c
Tomasz Maroszczuk, 3b1

Paweł Gasz, 2b1

Kacper Kingsford
Maria Pająk

Mateusz Głuch
Tomasz Maroszczuk

Paweł Gasz

 

mgr B. Spyra
 

mgr M. Plewnia
 

mgr B. Czuczeło

XVI OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

58 osób

Zuzanna Borowska, 1a
Michał Malata, 1c

Aleksander Timm, 1c
Wojciech Mękal 1b1

 

mgr A. Mazur
 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

 

XXXI  OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

15 osób

Igor Grudziński, 1c
Wojciech Kubicz, 1c
Michał Radoszewski, 1e
Marta Stypa, 2e
Tomasz Hadziński, 2e
Patryk Kubieniec, 2e
Mateusz Górski, 2e

 

mgr O. Bytniewska

XIII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

15osób

Tomasz Hadziński, 2e
Marta Stypa, 2e
Patryk Kubieniec, 2e

Marta Stypa
finalistka

mgr O. Bytniewska

LIX OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

 

21 osób

Piotr Mendel, 1d
Paweł Mastalerz, 2a

Jan Lorenc, 3d
Klaudia Rutkowska, 3d
Krzysztof Szastok, 3d
Aleksandra Wojdas, 3d

 

mgr M. Wieczorek
 

mgr Ł. Durczyński

XXXIII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

13 osób

Wiktoria Zasada, 3b1
Iwona Jabłońska, 3b2

Szymon Szczotka, 1b2

 

mgr J. Koloch
 

dr M. Gorczyca

XXX OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Kacper Sperka, 3e

Kacper Sperka

 

mgr A. Górska

II OLIMPIADA STATYSTYCZNA

Jakub Wróbel, 2a
Wojciech Haska, 2e
Zuzanna Palion, 3a
Filip Kopczyński, 3a
Grzegorz Pielot, 3a

 

Jakub Wróbel
Wojciech Haska
Grzegorz Pielot

 

mgr A. Mazur

VIII OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE

17 osób

Piotr Mendel 1d
Katarzyna Kwiecień 2d
Katarzyna Górska 2d
Kacper Stepaniak 2d

Klaudia Rutkowska, 3d
Aleksandra Wojdas, 3d
Zuzanna Staniec, 3d
Krzysztof Szastok, 3d

 

 

mgr M. Wieczorek

 

mgr Ł. Durczyński

X OLIMPIADA WIEDZY O PRAWIE

24 osoby

Piotr Mendel, 1d
Jung Paweł, 3e

laudia Rutkowska, 3d
Aleksandra Wojdas, 3d

Piotr Mendel
laureat

mgr M. Wieczorek
 

mgr Ł. Durczyński

LIX OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

21 osób

Piotr Mendel ,1d
Jan Lorenc, 3

Klaudia Rutkowska, 3d
Krzysztof Szastok, 3d
Aleksandra Wojdas, 3d
Paweł Mastalerz, 2a

 

 

mgr M.Wieczorek
 

mgr Ł. Durczyński

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

8 osób

Marcelina Dziuba ,1b1
Kaja Orzechowska 2e

 

dr M. Kućma

XXVI OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Claire Bongage, 1b2

Claire Bongage

 

mgr J. Szewczyk Białecka

OLIMPIADA CYFROWA

Emil Kosior, 1a

Emil Kosior

 

mgr M. Turek

OLIMPIADA ARTYSTYCZNA

6 osób

 

 

mgr. P. Leśniewski

Konkursy przedmiotowe w roku szkolnym 2017/2018

Lista do zobaczenia tutaj.

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2016/2017

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLVI OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Iwona Jabłońska, 2b2
Łukasz Magrowski, 3b1
Jerzy Smandek, 2b2

 

Wiktoria Zasada, 2b1
Paula Pytlak, 2a

Iwona Jabłońska
Łukasz Magrowski
Jerzy Smandek

 

mgr D. Czupryńska

 

mgr J. Koloch

mgr M. Czarnecka

LXIII OLIMPIADA CHEMICZNA

Magdalena Wrona, 3c
Adam Borek, 3b2
Jerzy Smandek, 2b2
Piotr Lewandowski, 2b2

 

Paweł Dobrosz, 3b1

Wiktor Rybicki, 1b2 Aleksandra Sarek, 3b1

Adam Borek
Piotr Lewandowski

Adam Borek
Piotr Lewandowski

 

mgr M. Gałkiewicz

 

 

mgr G. Żak

LXVI OLIMPIADA FIZYCZNA

Mateusz Głuch, 3c

Mateusz Głuch

Mateusz Głuch

mgr M. Turek

XLIII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Stanisław Kopyta, 1b1
Kaja Orzechowska, 1e

 

Wojciech Haska, 1b2
Monika Piekorz, 1b2
Kamil Stefański, 1e
Przemysław Mazur, 2e
Weronika Szota, 2e
Alpay Dikmelik, 3e
Mikołaj Szafraniec, 3e

Stanisław Kopyta
Kaja Orzechowska

 

Wojciech Haska
Monika Piekorz
Kamil Stefański
Przemysław Mazur
Weronika Szota
Alpay Dikmelik

Mikołaj Szafraniec

 

 

Wojciech Haska
Przemysław Mazur
Alpay Dikmelik 

mgr D. Bruździńska
 

 

mgr O. Bytniewska

XLIII OLIMPIADA HISTORYCZNA

Agnieszka Arcisz, 2d
Paweł Dobrosz, 3b1

 

Tomasz Maroszczuk, 2b1
Izabela Wójcik, 1d
Wojciech Kozakiewicz, 1a

Agnieszka Arcisz
Paweł Dobrosz

 

Tomasz Maroszczuk

 

dr E.Chorąży
 

 

mgr M. Wieczorek
 

mgr Ł. Durczyński

XLVII OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Katarzyna Bielecka, 2d
Julia Szkaradek, 2d
Dorota Brzęk, 2d
Jan Szlązak, 2d

 

Sara Faruque     2a

Katarzyna Bielecka
Julia Szkaradek
Dorota Brzęk

Dorota Brzęk, finalistka

mgr A. Górska

 

 

mgr E. Bieganowska- Lipman

XLI OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

80 osób

Jan Kluss, 2a
Maja Lach, 2a
Jakub Majchrzak, 1a
Emilian Mucha, 1a
Lucyna Polok, 1a
Tymoteusz Podolec, 1a
Aleksandra Redkiewicz, 1a
Marek Urynowicz, 1a
Maja Walnik, 1a
Franciszek Latusek, 1b2

 

Etap ustny:

Jan Kluss
Franciszek Latusek
Lucyna Polok
Aleksandra Redkiewicz

 

 

XL OLIMPIADA JĘZYKA FRANCUSKIEGO

Anna Kajzer, 1b2

Anna Kajzer

Anna Kajzer, finalistka

mgr M. Galińska

XLVIII OLIMPIADA JĘZYKA ROSYJSKIEGO

Anita Samojłowa

Anita Samojłowa

Anita Samojłowa

mgr A. Nowak-Gomułka

XL OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Magdalena Zukowska, 2e
Sara Duk, 1b1
Emilian Mucha, 1a
Jakub Baran, 1a
Beniamin Seifert, 1e

Sara Duk

 

mgr A. Niewczas

LXVIII OLIMPIADA MATEMATYCZNA

5 osób

Mateusz Głuch, 2c
Maria Pająk, 2c
Tomasz Maroszczuk, 2b1

 

mgr B. Spyra

XV OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

14 osób

Jakub Baran, 1a

 

Michał Copija, 1b2
Wojciech Haska, 1b2
Marta Kalka, 1b2
Maria Kubicka, 1b2

 

Patryk Kubieniec, 1e
Marta Stypa, 1e

 

mgr A. Mazur

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

 

 

mgr B. Czuczeło

XXX OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

14 osób

Arkadiusz Czerwiński, 3e

 

mgr O. Bytniewska

XII OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

27 osób

Tomasz Hadziński, 1e
Marta Stypa, 1e
Bartosz Rzycki, 1e
Arkadiusz Czerwiński, 3e

 

Zuzanna Palion, 2a

 

mgr O. Bytniewska

 

 

mgr A. Noczyńska

LVIII OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

26 osób

Szymon Pazera, 3d

 

mgr M. Wieczorek

XXXII OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

22 osoby

Wiktor Rybicki, 1b1
Paweł Skowron, 2b1
Kinga Piksa, 3b2

 

mgr J. Koloch

XXIX OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Aleksandra Kołton, 2d
Katarzyna Bielecka, 2d
Jan Szlązak, 2d

Katarzyna Bielecka
Jan Szlązak

Katarzyna Bielecka
Jan Szlązak

mgr A. Górska

I OLIMPIADA STATYSTYCZNA

9 osób

Zuzanna Palion, 2a
Mateusz Bryła, 3c
Kinga Ścierska, 3a

 

 

I OLIMPIADA WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE I OBRONNOŚCI

Igor Mędela, 3d
Adam Herman, 3d
Marcin Borzęcki, 2b1

Igor Mędela
Adam Herman
Marcin Borzęcki

Igor Mędela, laureat

Adam Herman, laureat

mgr S. Breguła

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2015/2016

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Magdalena Krakowiecka, 2b2

Magdalena Krakowiecka

 

mgr J. Koloch

LXII OLIMPIADA CHEMICZNA

Dorota Stangret, 3b1
Krzysztof Ulbrich, 3b1
Paweł Dobrosz, 2b1

 

Alicja Nowak, 3b2
Aleksandra Nowak, 3b2
Agnieszka Wołoszczak, 3b2

Dorota Stangret

 

 

Alicja Nowak
Aleksandra Nowak
Agnieszka Wołoszczak

Dorota Stangret, finalistka

mgr G. Żak

 

 

mgr M. Gałkiewicz

XXXII OLIMPIADA HISTORYCZNA

8 osób

Krzysztof Nowak, 3d
Łukasz Bat, 3d

 

Tomasz Maroszczuk 1b1

 

Paweł Dobrosz 2b1

 

dr E. Chorąży
 

 

mgr M. Wieczorek

 

dr K. Luksa

LXV OLIMPIADA FIZYCZNA

Mateusz Głuch, 1c

 

 

mgr M. Turek

XLII OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Piotr Lewandowski, 1b2
Kacper Ścibski, 1b2

 

Weronika Szota, 1e
Alpay Dikmelik, 2e

Piotr Lewandowski
Kacper Ścibski

 

Weronika Szota
Alpay Dikmelik

 

 

Alpay Dikmelik

mgr D. Bruździńska
 

 

mgr O. Bytniewska

XLVI OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Małgorzata Faron, 2c

 

Dorota Brzęk, 1d
Magdalena Froch, 3c
Julia Szkaradek, 1d
Aleksandra Skóbel, 3b1

 

Marcin Borzęcki, 1b1

Małgorzata Faron

 

Dorota Brzęk
Magdalena Froch
Julia Szkaradek
Aleksandra Skóbel

 

mgr E. Bieganowska-Lipman

 

mgr A. Górska

 

 

mgr M. Hegenbarth

LXVII OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Artur Wójcik, 2b1
 

Tomasz Maroszczuk, 1b1

Artur Wójcik
 

Tomasz Maroszczuk

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

mgr B. Spyra

XL OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

50 osób

Jan Kluss, 1a
Maja Lach, 1a

 

mgr M. Osiejuk

VI OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Michał Juras
Adam Gasz
Aleksandra Hrapkowicz, 1b1

Adam Gasz

Adam Gasz, laureat

mgr A. Tobolska

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Karolina Bryła, 1a
Maciej Tobiasz, 3c
Katrin Rozmus, 3b2
Julia Wotzka, 2a

Karolina Bryła
Maciej Tobiasz
Katrin Rozmus
Julia Wotzka

 

mgr A. Niewczas

LVII OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

20 osób

Jan Lorenz, 1d

 

Karolina Wanat, 3e
Daniel Staniek, 3d
Igor Mędela, 2d
Adam Herman, 2d
Konrad Góźdź, 2d

 

 

Igor Mędela, laureat
Adam Herman, finalista

mgr Ł. Durczyński

 

mgr M. Wieczorek

XXXI OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Paweł Pokorski, 2b2
Kinga Piksa, 2b2
Kinga Łagosz, 2b2

 

Karolina Jóżwiak, 3b2

Kinga Łagosz

Kinga Łagosz

mgr J. Koloch

 

 

mgr M. Górska

XI OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

17 osób

Piotr Lewandowski, 1b2
Arkadiusz Czerwiński, 2e
Jakub Gładki, 2e
Dominik Mizerski, 3e
Piotr Olszewski, 3e
Dominik Uchnast, 3e

Dominik Uchnast, finalista

mgr O. Bytniewska

XXIX OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Jan Szlązak, 1d

 

Adam Herman, 2d
Igor Mędela, 2d

Jan Szlązak

 

Adam Herman
Igor Mędela

Jan Szlązak

 

Adam Herman, finalista

mgr A. Górska

 

mgr M. Hegenbarth

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Arkadiusz Czerwiński, 2e
Jakub Głatki, 2e
Dominik Mizerski, 3e
Tomasz Nidental, 3e
Patryk Olszewski, 3e
Dominik Uchnast, 3e

Arkadiusz Czerwiński
Jakub Głatki
Dominik Mizerski
Tomasz Nidental
Patryk Olszewski
Dominik  Uchnast

Patryk Olszewski, finalista
Dominik Uchnast, laureat

mgr O. Bytniewska

OLIMPIADA WIEDZY

O PAŃSTWIE I PRAWIE

14 osób

Aleksandra Makowiecka, 2d
Konrad Góźdź, 2d
Daniel Stanek, 3d
Katarzyna Sikora, 3d

 

mgr M. Wieczorek

Olimpiady przedmiotowe w latach 2014/2015

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLIV OLIMPIADA BIOLOGICZNA

Adrianna Biecka
Sławomir Miszuda
Joanna Machowicz, 3b1
Piotr Pieter, 3b1
Oskar Sierka

 

Marta Gromada, 3b2
Karolina Kotas, 3b2

Adrianna Biecka
Sławomir Miszuda
Joanna Machowicz
Piotr Pieter
Oskar Sierka

 

Karolina Kotas, wyróżnienie pracy badawczej

 

mgr D. Czupryńska

 

 

mgr J. Koloch

LXI OLIMPIADA CHEMICZNA

11 osób

Maciej Borówka
Marcin Cackowski
Michał Nicze
Alicja Wojtyniak

Maciej Borówka, finalista
Marcin Cackowski, finalista
Alicja Wojtyniak, finalistka

mgr G. Żak

XXXI OLIMPIADA HISTORYCZNA

11 osób

Paweł Sroka, 3d

 

mgr Ł. Durczyński

LVI OLIMPIADA WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

45 osób

Patrycja Ślązak, 3e
Karolina Wanat, 2e
Damian Marcol, 2d
Michał Jelonek 2d

 

Robert Mendak, 3d
Piotr Banaś, 3d

Damian Marcol, finalista

 

 

Robert Mendak, finalista

mgr M. Wieczorek

 

 

mgr Ł. Durczyński

LXIV OLIMPIADA FIZYCZNA

Filip Kowalski, 3c
Mateusz Bujniewicz, 3c

Filip Kowalski
(część teoretyczna)

 

Mateusz Bujniewicz
(część teoretyczna i doświadczalna)

 

mgr E. Chałupska

XLI OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

Marcin Ciesielczuk, 2c
Dawid Domżoł, 2c
Krzysztof Janik, 3c
Andrzej Kędzierski, 3e
Karolina Klugiewicz, 2c
Justyna Sitko, 3e
Andrian Szczygielski, 2c
Karolina Sztombka, 2e

Marcin Ciesielczuk
Dawid Domżoł
Krzysztof Janik
Andrzej Kędzierski
Karolina Klugiewicz
Justyna Sitko
Andrian Szczygielski
Karolina Sztombka

Andrzej Kędzierski, finalista

Justyna Sitko, finalistka

mgr O. Bytniewska

XXVIII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

Angelika Boba, 1c
Bartosz Bok, 2c
Arkadiusz Czerwiński, 1e
Wiktor Głuszek, 2c
Aleksandra Koperczak, 2c
Tomasz Nidental, 2e
Patryk Olszewski, 2e
Magdalena Płaczek, 3a
Dominik Uchnast 2e

Magdalena Płaczek
Dominik Uchnast

Dominik Uchnast, finalista

mgr O. Bytniewska

XI OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

15 osób

Dominik Uchnast, 2e
Magdalena Płaczek, 3a
Patryk Olszewski, 2e
Arkadiusz Czerwiński, 1e
Michał Krzypkowski, 1e
Wojciech Młodawski, 3d
Michał Bobrzyński, 3c
Bartosz Bok, 2c

Dominik Uchnast, finalista

mgr O. Bytniewska

XLV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Daria Syguła 2b2

 

Aleksandra Skóbel, 2b1
Magdalena Froch, 2c
Agata Kempa, 3e
Marek Grąbczewski, 3e
Olga Duda, 1a

Daria Syguła (cz. II)

 

Aleksandra Skóbel (cz.II)
Magdalena Froch
Agata Kempa
Olga Duda

 

mgr M. Hegenbarth

 

mgr A. Górska

XXXIX OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

80 osób

Joanna Machowicz, 3b1
Karolina Pisiewicz, 3d
Adam Plata, 3c

 

Julia Kotowska, 1a

 

Aleksandra Kuciel, 3e
Aleksandra Sikora 3a

 

Marcin Madej, 3a

 

Mikołaj Zubel, 1a
Zuzanna Waleczek, 1a

 

mgr M. Osiejuk

 

 

mgr B. Zygadlewicz-Kocus

 

mgr I. Kuźnicka
 

 

mgr K. Piotrowska

 

mgr D. Nowak

XXXVII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Renata Pająk, 2b1
Katrin Rozmus, 2b2
Julia Wotzka, 1a
Aleksandra Gosławska, 3e
Patrycja Sornek, 1a
Agata Starczewska, 3b3

Katrin Rozmus
Julia Wotzka

 

 

V OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Joanna Machowicz, 3b1
Paulina Lewandowska, 3b1
Dorota Pinkawa, 3b2
Anna Czapla, 3b2
Maja Szopa, 3e
Arkadiusz Sum, 3d

Joanna Machowicz

 

mgr A. Tobolska

XXX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

12 osób

Karolina Kotas, 3b2
Joanna Polak, 3b2
Paweł Maciąg, 3b3

 

mgr J. Koloch

XXVIII OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Patrycja Ślązak, 3e
Maciej Tobiasz, 2c
Agata Jurczak, 2c
Maciej Idczak, 2c
Adam Herman, 1d

Patrycja Ślązak
Maciej Tobiasz
Agata Jurczak
Adam Herman

Patrycja Ślązak, finalistka

Maciej Tobiasz, finalista

mgr A. Górska

XXXIX OLIMPIADA ARTYSTYCZNA - HISTORIA SZTUKI

Alicja Łojan, 2b2
Bogna Skwara, 3c

Alicja Łojan
Bogna Skwara

Alicja Łojan
Bogna Skwara

mgr P. Leśniewski

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWIENIU I ŻYWNOŚCI

Michał Meisner, 3b2
Sergiusz Mościński, 1b1

Michał Meisner

 

mgr D. Czupryńska

OLIMPIADA WIEDZY O PAŃSTWIE I PRAWIE

26 osób

Roxana Krzyżowska, 3d

 

Jakub Sikora, 2d
Damian Marcol, 2d

Damian Marcol, finalista

mgr Ł. Durczyński

 

mgr M. Wieczorek

Olimpiady przedmiotowe w roku szkolnym 2013/2014

Olimpiada

Etap I

Etap II

Etap III

Opiekun

XLIII OLIMPIADA BIOLOGICZNA

11 osób

Aleksander  Dopierała, 3b2
Oliwia Cyran, 3c

 

mgr D. Czupryńska

LX OLIMPIADA CHEMICZNA

Alicja Wojtyniak, 2b1
Marcin Cackowski, 2b2
Michal Nicze, 2b2
Michał Pilch, 3b1
Michał Bąba, 3b1
Mateusz Żurowski, 3c

Alicja Wojtyniak
Marcin Cackowski
Michał Pilch
Mateusz Żurowski

 

mgr G. Żak

XXX OLIMPIADA HISTORYCZNA

11 osób

Sebastian Lelko, 3d
Martyna Wiśniewska, 3d
Jakub Dittmer, 3d

Sebastian Lelko, laureat

dr E. Chorąży

LV OLIMPIADA  WIEDZY O POLSCE I ŚWIECIE WSPÓŁCZESNYM

20 osób

Robert  Mendak, 2d
Piotr Celiński, 3d

Piotr Celiński, laureat

mgr Ł. Durczyński
mgr M. Wieczorek

LXV OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Jarosław Bobek, 2b3

 

Michał Herman, 3c
Jakub Makselon, 3c

 

 

Michał Herman
Jakub Makselon

 

mgr B. Spyra

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

LXIII OLIMPIADA FIZYCZNA

Michał Herman, 3c
Marcin Briański, 3c
Kamil Walczyszyn, 3c

 

Mateusz Bujniewicz, 2c

Michał Herman
Marcin Briański
Kamil Walczyszyn

 

Mateusz Bujniewicz

 

mgr A. Winiarski

 

 

mgr M. Turek

XL OLIMPIADA GEOGRAFICZNA

10 osób

Mateusz Bujniewicz, 2c
Andrzej Kędzierski, 2e
Kamil Loska, 2e
Daniel Mrowiec, 2c
Justyna Sitko, 2e
Kacper Olejarski, 3e
Karolina Stawarz, 2a
Julia Ogórek, 2a
Paulina Dyrcz, 3a
Adrianna Klugiewicz, 3a

K. Olejarski, laureat
D. Mrowiec, finalista

mgr D. Bruździńska
i
mgr O. Bytniewska

XXVII OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ

11 osób

Piotr Celiński, 3d
Szymon Pawłowski, 3d
Magdalena Płaczek, 2a
Bartłomiej Bok, 1c

Piotr Celiński, finalista

mgr O. Bytniewska

X OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

14 osób

Piotr Celiński, 3d
Szymon Pawłowski, 3d
Magdalena Płaczek, 2a
Mateusz Jaglarz, 2a
Michał Bobrzyński, 2c
Wojciech Młodawski, 2d

Michał Bobrzyński, finalista

mgr O. Bytniewska

XLIV OLIMPIADA LITERATURY I JĘZYKA POLSKIEGO

Agata Kempa, 2e
Paulina Idziak, 3a

 

Daria Syguła, 1b2
Zuzanna Jakubowska, 3a

Agata Kempa
Paulina Idziak

 

Daria Syguła
Zuzanna Jakubowska

 

mgr A. Górska
 

 

mgr M. Hegenbarth

XXXVIII OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

Adam Plata, 2c
Tomasz Grotnik, 3a
Marcin Madej, 2a

 

mgr M. Osiejuk
mgr D. Nowak
mgr K. Piotrowska

XXXVII OLIMPIADA JĘZYKA NIEMIECKIEGO

6 osób

Katrin Rozmus, 1b2

 

mgr A. Niewczas

XXVII OLIMPIADA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Karolina Pawelec, 3a
Dominika Tobolewska, 3b2

 

Weronika Małyszko, 3b2
Karolina Sztompka, 1

Karolina Pawelec, 3a
Dominika Tobolewska, 3b2

Karolina Pawelec, finalistka

mgr A. Tobolska

 

mgr A. Pyrtek

XXIX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

32 osoby

Katarzyna Zakrzewska, 3b1
Anna Iwańska, 3b1
Julian Grzeszczak, 3b1

Katarzyna Zakrzewska, finalistka

mgr J. Koloch

XII OLIMPIADA LINGWISTYKI MATEMATYCZNEJ

17 osób

Arkadiusz Mikołajczak, 3c
Maciej Gocek, 3

 

mgr D. Mierzejewska-Szczerek

XXVI OLIMPIADA FILOZOFICZNA

Zuzanna Skumiał, 3e
Patrycja Ślązak, 2e

 

Szymon Pawłowski, 3d

Zuzanna Skumiał
Patrycja Ślązak

 

Szymon Pawłowski

 

mgr A. Górska
 

 

mgr E. Bieganowska-Lipman

XXXVIII OLIMPIADA ARTYSTYCZNA - HISTORIA SZTUKI

Alicja Łojan, 1b2

Alicja Łojan

Alicja Łojan

mgr P. Leśniewski